ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

Výsledky turnajů jednotlivců a výsledky soutěží družstev v roce 2011.

Soutěže jednotlivců      Soutěže družstev

SOUTĚŽE TENISOVÝCH KLUBŮ

PPTUK - TJ Depos Horní Suchá - Slavoj Český Těšín

Dne 8.9.2011 se uskutečnilo dlouho plánované a očekávané uktání 2 veteránsky vyspělých tenisových klubů. Jednalo se o 1.ročník a věřím, že tímto prvním utkáním byla založena tradice, za kterou bych rád poděkoval zakladatelům soutěže - Vlastovi Sargánkovi (HS)  a Jirkovi Pavlíkovi (ČT). Výsledky jednotlivých zápasů najdeš níže, první ročník vyhráli hráči Horní Suché, a získali tak minimálně na 1 rok putovní pohár. Gratuluji všem zúčastněným, sláva vítězům, čest poraženým.
Zápas se odehrál v báječné atmosféře, k občerstvení byla podávána čerstvě grilovaná kuřata, chybělo už jen jedno - počasí. Byla zima (14°C) a pršelo.
Vladimír Skácel

SOUTĚŽE JEDNOTLIVCŮ

PODZIMNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ - přeborník TO pro rok 2011

Podzimní oddílový turnaj proběhl ve dnech 24. - 25. září za účasti 17 hráčů. Za velmi pěkného slunečného počasí, v sobotní večer byl zakončen velkolepou oslavou 50tin 2 našich členů - Jiřinky a Jarouše Stolaříkových.

HORNOSUŠKÝ KAHANEC - 32.ročník
Turnaj o "Hornosušský kahanec" proběhl ve dnech 11. - 12.června 2011 za účasti 37 hráčů - amatérů (plus 7 dalších ve čtyřhře). Počasí bylo velmi příjemné, opět se hrálo se ve dvou kategoriích, do 45 let a nad 45 let. Čtyřhra se už hrála bez rozdílu věku.
Mladší kategorii vyhrál domácí borec Petr GERYK, který ve finále porazil Aleše Moravce (Ostrava), a potřetí tak dosáhl na vítězný pohár, v minulých letech vyhrál v lichých letech (2007, 2009 a letos)..
Starší kategorii vyhrál opět Vlasta Sargánek (Horní Suchá). Zase neporazitelný, již několik let po sobě bezpečně obhajuje vítězný pohár, tentokrát ve finále s Vildou UHERKEM (TK Petřvald).
Finále ve čtyřhře nevyšlo obhájcům trofeje, domácí dvojici Petr Geryk - Ivo Brodecký (Horní Suchá), když ve finále podlehla dvojici Davidů - Holeček - Walden.

Výsledky v kategorii do 45 let

Výsledky v kategorii nad 45 let

Výsledky ve čtyřhře

JARNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ
Jarní oddílový turnaj proběhl dne 30. dubna za účasti 19 hráčů. Turnaj byl odehrán formou velkých tiebreaků a handicapů. Hráči nejprve odehráli zápasy ve 4 skupinách každý s každým, poté byli podle umístění ve skupině nalosováni do pavouka, ve kterých se hrálo o umístění.