ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

Výsledky 2010

Výsledky soutěží jednotlivců a soutěží družstev v roce 2010.

SOUTĚŽE JEDNOTLIVCŮ

HORNOSUŠKÝ KAHANEC - 31.ročník
Turnaj o "Hornosušský kahanec" proběhl ve dnech 12. - 13.května za účasti 37 hráčů - amatérů (plus 6 dalších ve čtyřhře). Počasí bylo pekelně horké, ale většina hráčů se s tím vyrovnala velmi dobře. Hrálo se ve dvou kategoriích, do 45 let a nad 45 let. Čtyřhra se už hrála bez rozdílu věku.
Mladší kategorii vyhrál Marek Moják (Jablůnkov), který ve finále porazil Aleše Moravce (Ostrava), a konečně tak dosáhl na vítězný pohár, když se v minulých ročnících několikrát dostal do závěrečných kol, ale nedařilo se mu udělat poslední, vítězný krok.
Starší kategorii vyhrál opět Vlasta Sargánek (Horní Suchá). Zase neporazitelný, již několik let po sobě bezpečně obhajuje vítězný pohár, tentokrát ve finále s Jaromírem Tomisem (Frýdlant n.O.). Jaromír byl pro mne největším překvapením v turnaji, neboť se z předkola po večerpávajících bitvách (2x se rozhodlo až ve velkém tie-breaku a těsně o 2 míče) dostal až do finále. Klobouk dolů ...
Čtyřhru vyhrála domácí dvojice Petr Geryk - Ivo Brodecký (Horní Suchá), když ve finále poměrně snadno porazila dvojici Jirka Mařec - Milan Novák.

"Smolařem" dne se stal Ota Lucák. V singlu i deblu těžký los, a navíc vždy do předkola. :-(

Výsledky v kategorii do 45 let

Výsledky v kategorii nad 45 let

Výsledky ve čtyřhře

vs

JARNÍ ODDÍLOVÝ TURNAJ
Jarní oddílový turnaj proběhl ve dnech 8. - 9.května za účasti 23 hráčů. Turnaj byl odehrán formou velkých tiebreaků a handicapů. Hráči nejprve odehráli zápasy ve 4 skupinách každý s každým, poté byli podle umístění ve skupině nalosováni do pavouka, ve kterých se hrálo už jen o umístění.

Výsledky ve skupinách

Výsledky o umístění

Konečné pořadí

SOUTĚŽE DRUŽSTEV

PP TUK  (Sargi Cup)

Dne 22.9.2010 náš oddíl odehrál úvodní zápas nově se tvořící tradice, o kterou se zasadil nás "nejsoutěživější" tenista - Sargi !  Jde o utkání týmů 2 velmi silných oddílů v oblasti amaterských tenistů. Každý tým vysílá do boje 8 hráčů do dvouhry, podle daných věkových kategorií, a dále 4 dvojice do čtyřhry.
Více se můžeš dočíst v pravidlech pro utkání - zde.
Tentokrát šlo o tzv. nultý ročník, kterou posloužil k otestování pravidel utkání.

V tomto 1.utkání zvítězíl tým TJ DEPOS HORNÍ SUCHÁ!   GRATULACE !!!!!!!
Výsledky jednotlivých zápasů zde.

Zápis ze schůzky kapitánů jednotlivých družstev před zahájením soutěže, na které se odsouhlasila pravidla pro rok 2010.