ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

česky  česky

Hlavní strana >> Aktuálně >> Vyzývací pohár Třinec - Havířov 2019

zpět

Vyzývací pohár Třinec - Havířov 2019

Přátelské tenisové utkání ve čtyřhře o Vyzývací pohár mezi týmy Třince a Havířova se hrálo v sobotu 21.12.2019. Byl to již osmnáctý ročník tohoto vzájemného teisového klání mezi týmy Třince a Havířova. Stejně jako v minulých letech se utkání uskutečnilo v areálu Vitality Slezsko ve Vendryni. Rovněž pravidla utkání zůstala stejná, jako v minulých letech: Do utkání nominovali kapitáni obou týmů pět dvojic. Každá dvojice si vylosovala číslo (1-5) a poté odehrála tři zápasy se souprři podle předem připravené tabulky. Jednotlivá utkání dvojic de hrály na dva sety, za každý vyhraný set se týmu započítal bod. Za stavu 6/6 v setu se hrál tie-break, v jednotlivých gamech platilo pravidlo NO-AD, za stavu 40:40 volí přijímací stranu příjmu podání.