ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

česky  česky

Hlavní strana >> Aktuálně >> Vyhodnocení okresních soutěží veteránů 2016

zpět

Vyhodnocení okresních soutěží veteránů 2016

Soutěže družstev amatérských tenistů - veteránů okresu Karviná se hrála v jarním období  od 4.5. do 29.6.2016. Soutěže jsou řízeny okresním tenisovým svazem. V letošním ročníku startovalo celkem třicet jedna  družstev v  pěti kategoriích: muži 35+ (9 družstev), muži 45+ (6 družstev), muži 55+ ( 4 družstva), muži 60+ (8 družstev) a ženy 35+ (4 družstva). Zpestřením byl start jednoho družstva mužů z polského Těšína v kategorii muži 60+.

V následující tabulce jsou uvedena družstva podle kategorií, která se umístila na medailových resp. odměňovaných místech

Zhodnocení účasti družstev Depos Horní Suchá
Náš tenisový klub Depos Horní Suchá nasadil do veteránských soutěží celkem 7 družtev, nejvíce ze všech zůčastněných klubů v okrese. A naše družstva si také vedla úspěšně - šest z nich skončilo na medailových pozicích. Nejlépe si vedla družstva žen a mužů 55+ "A", která svoje kategorie vyhrály. V těchto kategoriích však byly jen 4 družstva. Na druhých místech se umístila družstva mužů 45+, mužů 55+ "B" a mužů 60+.

Fotogalerie ze slavnostního vyhlášení výsledků okresních veteránských soutěží v tenisu