ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

česky  česky

Hlavní strana >> Aktuálně >> Přátelské utkání ve čtyřhrách - TK Na Dolině 2017

zpět

Přátelské utkání ve čtyřhrách - TK Na Dolině 2017

Přátelské tenisové utkání mezi TK Na Dolině Trojanovice - TJ Depos Horní Suchá ve čtyřhrách se letos uskutečnilo v sobotu 21.ledna 2017 v areálu TK Na Dolině v Trojanovicích. Každý z týmů nasadil do utkání 6 deblových dvojic, které hrály proti sobě podle osvědčeného rozpisu, 1.2.3.4. kolo a finále, takže každá dvojice sehrála 5 zápasů. Hrálo se na 1 set, za každý vyhraný set získala dvojice pro svůj tým 1 bod. Družstvo domácích bylo tentokrát nad naše síly, navíc se ve 4.kole zranil Ivo Brodecký z našeho nejlepšího páru, takže jsme museli poslední dva zápasy skrečovat. Díky tomu jsme nakonec prohráli v poměru 12:18. Takže máme motivaci do odvetného utkání v létě, večer u piva byl domluven termín na 17.června 2017 na našich domácích kurtech.