ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

česky  česky

Hlavní strana >> Aktuálně >> Tenisový turnaj o Hornosušský kahanec 2018

zpět

Tenisový turnaj o Hornosušský kahanec 2018

Tenisový oddíl TJ Depos Horní Suchá uspořádal ve dnech 1. a 2. září 2018 tenisový turnaj o "Hornosušský kahanec". Letos to byl již 39. ročník tohoto tradičního hornosušského turnaje. Turnaj byl vypsán pro amatérské tenisty a soutěž ve dvouhře se  hrála ve dvou kategoriích: muži do 49 let a muži 50 let a více. V hlavní kategorii mužů do 49 let se zúčastnilo 15 hráčů, ve starší kategorii mužů 50 let a více bylo 12 účastníků. Ve čtyřhře se turnaje zúčastnilo 15 dvojic. Hrálo se vyřazovacím způsobem na dva vítězné sety, za nerozhodného stavu 1/1 na sety se místo třetího setu hrál velký tie-break. V mladší kategorii mužů do 49 let zvítězil ve dvouhře Tomáš Vrzala ze Sokola Rychvald, který ve finále jednoznačně porazil loňského vítěze Martina Lapčíka v poměru 6/1, 6/1. V kategorii mužů 50 let a více se stal vítězem Vilém Uherek z TK Petřvald, který nejdříve v semifinále porazil ve vyrovnaném souboji nasazenou jedničku turnaje Libora Zimčíka a ve finále pak porazil Mirka Kožušníka 6/3, 6/3. Ve čtyřhře, jejíž finále se dohrávalo až ve středu 5.9.2018 se celkovým vítězem stala dvojice Tomáš Vrzala (Sokol Rychvald) a Martin Dzurec (TK Petřvald). Ve výborném finálovém utkání porazili naši domácí dvojici Ivo Brodecký, Petr Geryk v poměru 6/2, 6/2.

Propozice turnaje                Dvouhra - muži do 49 let                Dvouhra - muži 50 let a více                    Čtyřhra (bez omezení)               Fotogalerie