ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

česky  česky

Hlavní strana >> Aktuálně >> Tenisový turnaj O Hornosušský kahanec 2016

zpět

Tenisový turnaj O Hornosušský kahanec 2016

Ve dnech 27. - 28.8.2016 uspořádal tenisový oddíl TJ Depos Horní Suchá tradiční tenisový turnaj "O hornosušský kahanec". Letos se hrál již 37. ročník. Turnaj je určen pro amatérské tenisty a byl vypsán v kategiriích mužů do 54 let, mužů 55 let a více a v kategorii žen 18 let a více. Vzhledem ke skutečnosti, že v kategorii mužů 55 let a více se do turnaje přihlásilo pouze pět účastníků, byly mužské kategorie sloučeny do jedné bez rozdílu věku. Ve společné kategorii můžů se do soutěže ve dvouhře přihlásilo celkem 23 hráčů, hrálo se vyřazovacím způsobem na dvě vítězné sady, za nerozhodného stavu 1:1 na sety se hrál velký tie-break do 10. Soutěže ve čtyřhře se zůčastnilo 13 párů, hrálo se rovněž vyřazovacím způsobem na dva vítězné sety s velkým tie-breakem. Do dvouhry žen se prezentovalo 8 hráček, které byly rozděleny do dvou základních skupin, v nichž hrály systémem každý s každým na jeden set. První dvě hráčky z každé skupiny pak postoupily do finálové části, která se již hrála vyřazovacím způsobem na dva vítězné sety.