ATP | WTA | ITF | Davis Cup | Fed Cup | ČTS | ProTENIS | TenisPortal | Live Scores |

česky  česky

Hlavní strana >> Aktuálně >> Okresní soutěže veteránů 2020 ukončeny

zpět

Okresní soutěže veteránů 2020 ukončeny

V posledním červnovém týdnu byly dohrány poslední utkání všech kategorií soutěží veteránů a v úterý 30.06.2020 proběhlo slavnostní vyhodnocení soutěží družstev veteránů v tenisu. Vyhodnocení s předáním cen a společenským posezení proběhlo stejně jako v minulých letech v areálu TK Petřvald. Naše týmy si nevedly vůbec špatně. V kategorii mužů 45+ oba naše týmy soutěž ovládly. Na prvním místě skončilo družstvo Depos Horní Suchá B vedené kapitánem Petrem Gerykem, které vyhrálo všechny svá utkání. Hned na druhém místě skončilo družstvo Depos Horní Suchá A  (kapitán Vlastimil Sargánek), když o pořadí rozhodlo vzájemné střetnutí mezi oběma našemi týmy. V kategorii mužů 60+ se stalo vítězem soutěže družstvo TJ Slavoj Český Těšín. Naše družstvo získalo třetí místo. V kategorii žen 35+ získalo prvenství družstvo TK Petřvald B. Naše družstvo žen se umístilo na třetím místě, když o lepší umístění přišlo prohrou v posledním kole s týmem Tennis Hill Havířov B. V kategorii nejmladších veteránů - mužů 35+, kterou jsme v letošním roce neobsadili zvítězilo družstvo TK Slávia Orlová A.
Slavnostní vyhodnocení soutěží veteránů s předáním cen a společenským posezením se konalo obdobně jako v minulých letech v areálu TK Petřvald